Shine Online

ליווי שיווקי בהתאמה אישית

אני יודעת שלא הגעת לכאן סתם.

את פה כי יש לך עסק עם שליחות ייחודית ומרגשת שבוערת בך ומשתוקקת לצאת כבר לעולם ולקבל ביטוי גם ברשת

ואיכשהו עדיין למרות שאת רוצה,
את מרגישה מולה תקועה, חוששת או מוצפת.

אם את מוצאת שאת מבולבלת מכל הרעשים שמסביבך ומתקשה לזקק ולבטא את הקול האישי הכל כך מיוחד שלך במטרה לחבר אליך את הקהל המדוייק לך

אני רוצה שתדעי שאת לא לבד,
ושאת הליווי שלי יצרתי בדיוק בשבילך

כדי שיחד נוכל להבין מה נכון ומתאים עבורך ועבור העסק הצומח שלך, ממש עכשיו, מאיפה שאת נמצאת כעת.

מטרות התהליך:

להוות מסגרת תומכת ומפרה

לאורך כל הדרך שתאפשר תמיכה רגשית והזנה באנרגיות שמניעות לעשייה מקדמת

ליצור מיקוד, בהירות ותנועה

לנטרל פיזור ובילבול ע"י פירוק לפעולות וצעדים ממוקדים לביצוע והתקדמות משבוע לשבוע

לחזק את הנוכחות שלך ברשת

בהתאמה אליך, אל סוג העסק שלך ולשלב העסקי והשיווקי הנוכחי שלך

להטעין באנרגיה ומוטבציה

שתאפשר לך להתמודד עם חסמים מעכבים ותנסוך בך בטחון לבטא, להתקדם ולפעול

הליווי מתאים לך אם את:

בעלת עסק מבוסס שליחות ותשוקה בוערת עם מוכנות להתחיל לשווק בהתלהבות ולהשפיע טוב בעולם באמצעות הנוכחות שלך ברשת 

אחת שמוכנה ללמוד, באה לעבוד ומחוייבת להתפתחות האישית והעסקית שלה. כזו שמכוונת גבוה ומוכנה לצאת החוצה לעולם ולהאיר בענק (אל דאגה, על החששות נעבוד יחד)

מחפשת מישהי לצעוד איתה כחלק ממסגרת מובנית, תומכת ומקדמת שתעזור לך לצאת לאור ברשת בהתאם לשלב העסקי ולקצב האישי שלך

שבעה מקורסים ופיסות ידע מפוזרות שבסוף מתמסמסות ולא באמת מוטמעות לעשייה בפועל ומוכנה לקחת החלטה ולהתקדם באמת, עם תמיכה והובלה בכל צעד בדרך 

מה כולל הליווי?

שיחה טלפונית קצרה לבירור צרכים ואבחון ראשוני למצב הנוכחי בעסק טרם היציאה המשותפת לדרך

10 שיחות זום בנות שעה 1:1 יחד איתי מדי שבוע ביום קבוע בהן ניצור מיקוד ובהירות קדימה, נפצח אתגרים ונפרק חסמים שיצוצו בדרך ונקבע משימות הדרגתיות לביצוע והתקדמות משבוע לשבוע

משימות ומטלות ממוקדות שינתנו בין המפגשים ויותאמו לקצב האישי ולשלב הנוכחי בעסק שלך וזאת על-מנת לוודא שאת לא נשארת רק ברמת איסוף הידע אלא גם עוברת לתאכלס עשייה והתקדמות בפועל משבוע לשבוע

ליווי ותמיכה בווצאפ בין הפגישות עבור מענה נקודתי לשאלות על משימות הבית (בהתאם לשעות הפעילות)

דפי עזר ומסמכים נוספים שילוו את התהליך ויסופקו בהתאם לצורך כמו: שאלון ראשוני לאבחון לעסק, מסמך לזיהוי הלקוחה האידיאלית, מסמך סיכום והמלצות בסיום התהליך ועוד

אז אם את מרגישה שאת זקוקה ל:

אני כאן להיות עבורך הקול החיצוני התומך והמחזק,
זה שמניע אותך לעשייה מקדמת מתוך הקשבה לקצב שלך, לחוזקות והאתגרים האישיים שלך ולחלומות העסקיים הגדולים שבליבך.

מוכנה לצאת לדרך?

ואם עוד לא הכרנו אז

הי, נעים להכיר

אני לימור, או בקיצור: לימיק 🙂
מלווה עצמאיות לשווק ולהנות ומגבירה עסקים ברשת.

את דרכי העצמאית התחלתי דווקא כיוצרת: הקמתי ובניתי מאפס מותג של מוצרי נייר באיורים ועיצובים שלי שנמכרו בחנות אונליין והופצו לכל הארץ.

למדתי כל מה שאפשר על שיווק ודיגיטל עבור העסק שלי, ועם הזמן גיליתי שאני ממש טובה בזה ונהנית מזה ושמתי לב שככל שאני נהנית מזה יותר, כך יותר אנשים מתחברים אלי ואל העשייה שלי בקלות.

עם הזמן מצאתי שיש בי שליחות אמיתית לעזור לבעלות עסקים נוספות לצאת החוצה לעולם דרך הרשת, ליצור תוכן, להנות משיווק וללמוד איך להשתמש נכון בכלי השיווק הדיגיטליים על מנת לפתח את העסק שלהן.

כיום אני מלווה בעלות עסקים בבניית נוכחות משפיעה ברשת, מנהלת את קהילת "משווקות ונהנות" המהממת
ובעיקר נהנית מכל רגע בדרך

מה מספרות בעלות עסקים שליוויתי?

נויה זבולון
נויה זבולוןהום סטייליסטית וממחדשת רהיטים
קרא עוד
"לימור נתנה לי בטחון לשווק בכל הכוח, במיוחד לאחר החגים כשהייתי צריכה להניע מחדש את עצמי ואת העסק. גם כששאלה שאלות קשות שלא תמיד ידעתי לענות עליהן, היא כיוונה אותי ברגישות ונחישות לדייק את המסרים ונתנה תמיכה סופר מקצועית!!! והכי חשוב בעיני, השקט שבליווי שלה, בשילוב הקלילות והתכנון המדוייק עשו לי סדר בראש ושמחה בלב... לימיק את השראה 💕"
עדי טרנר
עדי טרנרמעצבת תכשיטים ויוצרת
קרא עוד
"בתור מישהי שניסתה לא מעט יועצים ומשווקים למיניהם לעסק וגם נכוותה לא מעט, אני חושבת שאני יכולה להגיד בצורה חד משמעית שלימור היא אחת ויחידה. התהליך עם לימור הוביל אותי למקומות שהיה לוקח עוד שנים להגיע. היא חדה, אינסטנקטיבית ויודעת לכוון ישר למטרה עם הלקוחה יד ביד!"
מיכל רטיג כהן
מיכל רטיג כהןמרפאה בעיסוק לילדים
קרא עוד
"לימור פתחה בפניי עולם שלם, מלא בטיפים ורעיונות לשיווק, לימוד הדרך לכתיבת פוסטים, חשיפה לתוכנות עזר שונות ונפלאות הטכנולוגיה ועוד.. הכל נעשה במקצועיות וברגישות. מאוד התחברתי לגישה השיווקית של לימור שמושתתת בעיקר על שיווק תוך חשיפת הפן האישי שלי ופחות שיווק אגרסיבי מכירתי. אין ספק שקיבלתי ממך הרבה כלים להמשך דרכי השיווקית, עכשיו נותר לי רק להתחיל ליישם כבר"
קרנית שדה
קרנית שדהמנחת הורים
קרא עוד
"תודה רבה לימור!! קיבלתי ממך המון ידע עשיר ומגוון לאיך לקדם את עצמי באופן אורגני, איך להסתכל על מטרות בדרך אחרת ולא לתת לפחד להשתלט וכמובן - איך לבנות מוצר, קהל, מה המניע, בידול, דף עסקי, ניראות.. ומעבר לזה את מקסימה, חייכנית וכזו שלא מתרגשת לפגוש את הפחד של מי שמולה. אז תודה על הכל, ממליצה בחום!!"
ענבל מיכאלי
ענבל מיכאלימלבישת בתים
קרא עוד
ממליצה בחום רב על לימור!!! קסם של בחורה שמעבר לאנרגיות טובות ואישיות מדהימה היא גם רצינית, מקצוענית, סבלנית וקשובה. בחודשים האחרונים לימור מלווה אותי ומלמדת אותי צעד צעד כיצד לייצר נוכחות דיגיטלית עבור העסק שלי. ההרגשה הזו שהיא תמיד פה בשביל לעזור ולייעץ והליווי הצמוד הזה הוא בדיוק מה שהייתי זקוקה לו! התחום הזה שלא היה מוכר לי קודם לכן בכלל, הוא תחום כל כך רחב והליווי של לימור הוא מה שעזר לי להתניע את העסק שלי לכיוון הנכון. אז אמנם אנחנו עדיין בתהליך ויש עוד הרבה מה ללמוד ומה ליישם, אבל אני חייבת לעצור רגע כדי להגיד תודה ענקית ולהביע את הערכתי הרבה 🙏❤️🙏❤️
שירין ברודסקי
שירין ברודסקימעצבת גרפית וממתגת
קרא עוד
"לימור יקרה, תודה לך על תהליך הליווי המעולה שהענקת לי! לראשונה הרגשתי שאני באמת מקדמת תהליך שיווקי מקצועי ומדוייק בכל החזיתות, נתת לי מלא טיפים איך לשווק נכון, איפה ומתי כך שמאמצי השיווק יהיו ממוקדים ויעילים"
מאיה חן
מאיה חןמלווה משפחות בתהליכי רילוקיישן
קרא עוד
הגעתי לתהליך עם לימור מאוד מבולבלת, ידעתי מה הכיוון שלי אבל הרגשתי שאני הולכת לאיבוד בשלל הרשתות החברתיות, כתיבת התכנים ושכל זה מאוד מלחיץ אותי. מהמפגש הראשון הבנתי שבחרתי נכון. לימור הצליחה להרגיע את הכאוס שהיה בתוכי ולאחר מכן לעבוד יחד איתי כדי שהעסק שלי ואני איתו נוכל להמשיך לצעוד קדימה. לימור מאוד נעימה, מכילה, רגישה ויחד עם זה ידעה בדיוק לאן היא רוצה להוביל אותי כדי שאני אחזור לאיזון וכדי להתקדם לכיוון המטרה שהצבתי. התהליך שעברתי עזר לי מאוד להתמקד, להבין איך לבנות אסטרטגיית תוכן טובה יותר ולדבוק בה. אני ממליצה לכן בחום לתת לעצמכן מתנה ולבחור בלימור.
חני גרוס
חני גרוסיוצרת בקליגרפיה
קרא עוד
לימיק מדהימה! תמיד תמיד עם חיוך, עם אופטימיות ושמחה, זו לא רק היא, זה דרך החיים שלה! זה ממגנט וממלא באנרגיות. ממלא ברצון עז לעשייה, להתקדמות, לתעוזה לעשיית דברים שאולי חששנו בעבר... תמיד נמצאת להאיר את נקודת החוזק, האור והטוב שבך ככה שאין סיכוי ליפול אלא להפך, זה מעצים את הבטחון, הדרך, הנכונות, המוצר ואת סלילת הדרך. וכשאני אומרת תמיד, אני מתכוונת לכל נקודה בתהליך, תמיד תתן את התגובה הכי אישית, מצמיחה, בונה, מקדמת וממלאת מוטיבציה, תמיד!!! מנסיון של כמה פרויקטים שעברתי איתה! ממליצה בחום רב, לימיק באמת אוצר מלא באור!
שני בן דור
שני בן דורתכלת - טיפולי מגע לנפש
קרא עוד
אני מכירה את לימור כבר כמה שנים. הגעתי לנקודת זמן, שאני רוצה לצמוח בעסק שלי, והתקשרתי אליה. התהליך עם לימור ממוקד מאוד, מלא ידע מקצועי ועדכני, פשוט וענייני. הכל נעשה בכיף גדול והתוצאות מגיעות מייד.
הקודם
הבא

ההשקעה שלך בתהליך
שיוציא אותך סוף סוף לאור:

400 ש"ח  10 תשלומים
(סה"כ 4000 ש"ח)

[ ל- 10 מפגשים שבועיים + ליווי בווצאפ ]

יש לך שאלה נוספת? 

או מלאי פרטים כאן ואצור איתך קשר בקרוב: