לא רק צרות באות בצרורות

לא רק צרות באות בצרורות

כל הקולולוים בעולם

סוף סוף זה קורה! אני משיקה אתר חדש. תרשו לי לצהול רגע? אההההה איזה כייף!

כל מי שאי פעם בנה אתר וודאי יודע כמה זה תהליך מורכב וארוך, ואני רק אוסיף שכשברקורד שלך את גם מעצבת גרפית זה הופך להיות ממש ממש מסובך, כי מה לעשות, את רואה הכל ואת חייבת שהכל יהיה פרפקט!

אז כמובן שרתמתי את האחד והיחיד אוריה גנור שקולע בול לראש שלי ושחי איתי את אותן שריטות עיצוביות ואף מביא כמה מעניינות משלו.. אז יצאנו ביחד למסע אני ואוריה ואח, איזה מסע זה היה! והינה הוא מסתיים ואני משיקה את האתר שלי, הפנים החדשות של לימיק – הבייבי שלי, ואני באמת באמת מתרגשת.

והינה הוא לפניכן. מה דעתכן? ספרו לי בתגובות כי אני מתה לשמוע.

האתר הזה הוא בשבילכן והוא מלא בדברים טובים וחדשים שרק ילכו ויתווספו פה אז מקווה שתבואו לבקר לעיתים קרובות ומבטיחה שיהיה שווה.  והינה דבר טוב נוסף שכבר מצטרף לאתר  – הבלוג שלי! כן כן, נולד לי גם בלוג עם האתר (היה מבצע. סתם, לא באמת) ואני כל כך מתרגשת כי אני כבר כמה זמן חולמת על בלוג ומחכה להזדמנות המתאימה לפתוח אותו והינה גם זה קרה.

גשם גשם בוא

אז רק שתדעו שלא רק צרות באות בצרורות. גם דברים טובים מגיעים במבול! ואני עכשיו בחתיכת מבול היסטרי.. כי איך לומר.. גם זה לא הכל! 🙂
יש לי עוד בשורות טובות אבל אותן כבר אשמור להמשך. בכל זאת, יש לי בלוג לתחזק.. אז נשאיר משהו לפוסטים הבאים.

מודה לכן שקפצתן לבקר וקראתן עד לכאן ונרגשת להביא לעולם עוד צדדים ממני. יש לי עוד עולם שלם של תוכן, יצירה והשראה לחלוק איתכן אז תשארו קרוב כי אני לגמרי בשוונג.

איזה כייף שקפצתן לכאן לקרוא את הפוסט הראשון בבלוג שלי. מרגש! יש לכן תובנות, בקשות, שאלות או שסתם מתחשק לכן לפרגן ולצהול יחד איתי לכבוד המאורע? כיתבו לי בתגובות, מחכה לקרוא אתכן

כתיבת תגובה