יש לי יום יום בלוג

יש לי יום יום בלוג

הבלוג של לימיק יוצא לדרך!

מפה לשם זה קרה. נולד לי בלוג.
כבר הרבה זמן שאני רוצה לפתוח בלוג ומחכה לטיימינג הנכון. לכן כשהחלטתי שאני עוברת לאתר חדש, היה לי ברור שבלוג בטוח יהיה בו!

ואז הגיעה ההמתנה… הייתי צריכה לחכות שהאתר יהיה מוכן בכדי לפתוח עליו את הבלוג. מכירות את זה שדווקא כשאתן לא יכולות לעשות משהו, פתאום אתן הכי רוצות לעשות אותו? איזה כיייף זה, נכון? איך דווקא אז פתאום הגיעו שפע רעיונות ובראש כבר הפוסטים כתבו את עצמם.. אבל רגע, אין לי איפה לכתוב עדיין!

אז חיכיתי בסבלנות ובינתיים כתבתי למגירה. והינה זה סוף סוף קורה. כי כבר למדתי שגם ההמתנה הארוכה ביותר בסוף מסתיימת ואז, או אז, הסבלות כה משתלמת. והיא אכן השתלמה: פתאום בבת אחת קיבלתי גם אתר חדש ומהמם וגם בלוג חדש שרק מחכה לכל ההגיגים שלי. איזה כייף!

אז מתרגשת, קצת עפה על עצמי וקצת נלחצת מהעניין. הכל מהכל. אבל היי, לא חיכתי ליום הזה בשביל לקבל רגליים קרות ברגע האמת. אני בטוחה ויודעת שהבלוג הזה יהיה שימושי ומלא בתכנים שווים בהמשך כי הינה מגיע הקיץ, והקיץ הזה הוא "עלק" חופש כי אצלי – ים של דברים! וואו, כמה שאני מתכננת.. ואיזה מזל שיהיה לי את הבלוג לספר על זה לכל העולם ואשתו!

אז טוב שבאתן, כייף שאתן כאן ותשארו קרוב כי יש עוד הרבה טוב שממש תיכף מגיע..

בינתיים כשאני ככה, סופר מתרגשת, אני לגמרי מקווה שההתרגשות שלי עוברת עד אליכן כי היא אמיתית לגמרי. מקווה שנהנתן מהקריאה ומזמינה אתכן להמשיך לעקוב מקרוב. וכן, גם סתם תרועות שמחה ובהצלחה יתקבלו בברכה 🙂 מוזמנות לכתוב לי כאן למטה

כתיבת תגובה