חצי מרחפת, חצי דולה

חצי מרחפת, חצי דולה

אז ככה זה מרגיש להיות דולה

חודש מרובה לידות עובר עלי. וכל לידה מרגשת יותר מהשנייה.

לאחרונה קורה כל כך הרבה בלימיק, שאני כבר חצי מרחפת.. פתאום דבר גורר דבר שגורר עוד דבר ואני עוד לא מספיקה לעכל משהו אחד וכבר קורה משהו נוסף. זה באמת פשוט מדהים ועם כל הטוב שבזה, זה לא פשוט לעיכול אז מזל שיש לי את הבלוג כדי להתמודד קצת בכתב. אז כך קרה שנולד לי אתר. ועם האתר נולד לי גם בלוג. ואילו שתי סיבות גדולות מאוד לשמוח! אבל רגע.. יש עוד.. כי בין כל אלה נולדה לה גם קבוצה!

וואו, איך אני נרגשת לספר לכן על זה! אז יש קבוצה בפייסבוק שקיימת טיפונת יותר משבועיים וכבר יש בה מעל 400 חברות יצירתיות ומיוחדות והיא פשוט נולדה ככה, בספונטני. וזה לא שלא חשבתי על זה כבר זמן מה, אבל אתן יודעות איך זה, חושבים על משהו, נותנים למחשבה לרוץ בראש.. ומחכים לאיזו הזדמנות והזמן פשוט רץ..

ואז פתאום עם כל ההתרחשויות האחרונות, הרגשתי את משב הרוח וידעתי שזה צריך לקרות עכשיו. והופס, נולדה קבוצת הפייסבוק שלי "יוצרות ונהנות עם לימיק" שהיא המקום לכל מי שאוהבת עיצוב, יצירה ודברים יפים ולכל מי שאוהבת לחשוב יצירתי ולקבל השראה איך לשלב עשייה יצירתית בחייה מכל סוג שהוא.

מה כל כך מיוחד בקבוצה החדשה של לימיק?

נכון שאתן שואלות את עצמכן: "אוקיי, אז מה בעצם הולך להיות בקבוצה"?
אז קודם כל מה שכבר יש שם הוא קהילה של נשים יצירתיות שחולקות אהבה משותפת לדברים יצירתייים, יפים ומיוחדים. נשים מכל הגילאים, התחומים והרמות השונות שאוהבות ליצור ולקבל השראה. יש כאלה שותיקות ביצירה ויוצרות כל הזמן ויש כאלה שמזמן לא עסקו ביצירה והיו רוצות להכניס יותר יצירה לחייהן ולכולן יש מקום בקבוצה.

היפה בקבוצה הוא שאת לא חייבת להיות יוצרת עם רקורד מרשים או יכולות פנומנליות בכדי להיות בקבוצה או אפילו שיהיה לך ציוד מסובך או ידע מתקדם. אנחנו שם כדי להנות מהפרייה הדדית אחת של השנייה ומרעיונות לדברים פשוטים שאפשר לעשות בבית לבד באמצעים הזמינים לנו.

ומה הקבוצה הזו בשבילי? בשבילי היא הדרך, הגשר, להגיע לעוד ועוד נשים כמוני עם שגעון לעולם המדהים הזה של יצירה ועיצוב. בשבילי זה מקום שבו אוכל להביא לידי ביטוי את כל התוכן היצירתי הזה שמתחולל לי בראש. מקום שבו אוכל ללמוד ולשמוע מכן מה מעניין אתכן וכמובן לשתף בכל התכנים והמוצרים שאני מוציאה אל הפועל בשבילכן ולשימושכן.

אז אם את קוראת את זה ומשהו מכל זה מדבר אליך כי גם את בפנים יצירתית בלתי נלאית. ובקיצור – אם יש לך גם שגעון לדבר כמוני, אני מזמינה אותך בחום להצטרף אלינו לקבוצה ממש כאן כי הולך להיות שם מאוד מעניין כבר השבוע

אגב, חברות הקבוצה של לימיק יהיו הראשונות להנות מכל דבר שאעשה שזה אומר לדעת ראשונות על מוצרים חדשים, להנות מהטבות מיוחדות, הדרכות חדשות או קבצים חינמיים שאעלה. רק בשבוע שעבר חברות הקבוצה קיבלו גישה בחינם ל-3 קבצי פרינטבלס מהממים וחינמיים שהעלתי לשימוש בעבורן.

כמו שאמרתי – הרבה טוב הולך להיות כאן בקרוב. אז אל תהססי ופשוט תצטרפי אלינו לקבוצה. ההנאה מובטחת!
לחצי כאן להצטרפות לקבוצת הפייסבוק "יוצרות ונהנות עם לימיק"

אז מי כבר הצטרפה? ומי כאן מתרגשת ביחד איתי? כיתבו לי כאן בתגובות למטה שאלות או בקשות שיש לכן לגבי הקבוצה, אשמח לקרוא אתכן

כתיבת תגובה