אז מיהי לימיק?

הי, נעים מאוד. אני לימור ביטן פיטלסון הידועה כלימיק 😉
לימיק הוא הבייבי שלי: מותג שכולו פאן, עיצוב, יצירה והרבה השראה שאני דואגת לפזר בעולם.
בחנות האינטרנטית שלי מחכים לך מגוון מוצרי נייר מאויירים ומשובחים וגם קבצי פרינטבלס מתוקים ושימושיים להורדה ולהדפסה עצמית במדפסת הביתית שלך. כל המוצרים בחנות מלווים באיורים ייחודיים ומקוריים שלי המעוצבים לכדי קבצים ופריטים יפיפיים לפינת העבודה, לבית, לעבודות יצירה ומתנות.

מלבד היותי מעצבת ומאיירת בעצמי, אני גם עוזרת לבעלות עסקים מתחומי הלייפסטייל (כמו חנויות אינטרנטיות, יוצרות, אמניות, מטפלות, יועצות, מאמנות ועסקים מבוססי כשרון או שליחות) ע"י מתן יעוץ וליווי עסקי-שיווקי בשיווק דיגיטלי ויצירת נוכחות ברשת.

איך הכל התחיל?

לימיק נולד מתוך האהבה האינסופית שלי לעולם האיור המופלא וליופי, הרוך, הנאיביות ושמחת החיים שבו אותה אני מקווה לחלוק עם העולם דרך המוצרים שלי. את כשרון האיור שלי אני משלבת עם נסיוני כמעצבת גרפית ועם אהבה רבת שנים לתחומי האיור, העיצוב והיצירה. כל אלו יחד הם שהביאו אותי ליצור מוצרי נייר וקבצי פרינטבלס דיגיטליים להדפסה שהם משמחים, שימושיים ומלווים באיורים מתוקים שעושים טוב על הלב. סגנון האיור הייחודי שלי מתאפיין ברוך, מתיקות, צבעוניות נעימה ומזמינה ותשומת לב לפרטים הקטנים. בכל מוצר ומוצר מושקעת מחשבה רבה החל מהאיורים עצמם ועד לתהליכי עיצוב המוצר והתאמתו לצרכי הלקוח תוך מעורבות והקפדה בתהליכי ההדפסה וההפקה של המוצרים. כל מוצר מתחיל את דרכו בסקיצות של עפרון על נייר. שירבוטים על גבי שירבוטים המעובדים לכדי איור, מועברים למחשב ומשם הופכים למוצרי נייר ולקבצי פרינטבלס מאויירים משובחים ומלאי שיק.

מאז ועד היום..

לשמחתי עם השנים התפתחתי וגדלתי. אל מוצרי הנייר המאויירים שלי התווספה מחלקה שלמה ומיוחדת של פרינטבלס שהם קבצים דיגיטליים להורדה ולהדפסה עצמית ביתית. כיום מלבד חנות מוצרי הנייר והפרינטבלס שבאתר, אני מספקת גם:
* מוצרים בסיטונאות עבור חנויות
* מוצרים בהתאמה אישית עבור חברות, ארגונים וועדים
* שיעורים פרטיים של ציור, רישום, איור ויצירה

ובנוסף מתוך נסיוני הרב כמאיירת ומעצבת עצמאית, מנהלת קהילה ובעלים של מותג וחנות אינטרנטית ומתוך האהבה הרבה שלי לויז'ואל, תוכן ודיגיטל, אני מספקת גם יעוץ וליווי עסקי-שיווקי לבעלות עסקים מתחומי הלייפסטייל. אז אם יש לך עסק שבוער בך ורצון להפוך למותג ברשת, אשמח ללוות אותך בתהליך ולסייע לך.