מה תרצי לחפש?

אז מיהי לימיק?

נעים מאוד, אני לימור ביטן פיטלסון – היוצרת של לימיק שהוא מותג למוצרי נייר מאויירים ומשובחים. ללימיק חנות מקוונת הכוללת פריטים מאויירים מנייר וקבצי פרינטבלס מקסימים להדפסה ביתית. המוצרים של לימיק מלווים כולם באיורים ייחודיים ומקוריים שלי המעוצבים לכדי פריטים יפיפיים. בחנות מבחר פריטים מעוצבים ושימושיים לפינת העבודה, לבית, ליצירה ולמתנות לצד מחלקת קבצי פרינטבלס להורדה והדפסה ביתית.

למה משמשים הפריטים המאויירים של לימיק?

מוצרי הנייר של לימיק הם פריטים מעוצבים, מוקפדים ושימושיים המיועדים לשימוש בפינת העבודה, בבית ובעבודות יצירה שונות. המוצרים המאויירים של לימיק הן גן עדן של ממש לחובבות מוצרים מעוצבים ומשובחים והם ללא ספק הפינוק המושלם לעצמך או כמתנות ליקרים לך. הפריטים במחלקת הפרינטבלס בחנות הינם מושלמים להדפסה ביתית והשימושים בהם רבים ומגוונים החל מתכנון וארגון יומיומי בבית ועד לקבצים לעיצוב עצמי, לקישוט ולעבודות יצירה שונות.

אני מזמינה אותך להיכנס לחנות של לימיק, להתרשם ממגוון הפריטים המוצע בחנות ולהנות מעולם שלם של אוצרות מאויירים, קבצי פרינטבלס ומוצרים איכותיים ומתוקים שהם גם סופר שימושיים.

איך הכל התחיל?

האיורים למוצרים נולדו מתוך האהבה האינסופית שלי לעולם האיור המופלא וליופי, הרוך, הנאיביות ושמחת החיים שבו אותה אני מקווה לחלוק עם העולם דרך המוצרים שלי. את כשרון האיור שלי אני משלבת עם נסיוני כמעצבת גרפית ועם אהבה רבת שנים לתחומי האיור, העיצוב והיצירה. כל אלו יחד הם שהביאו אותי ליצור מוצרי נייר משובחים ומלאי שיק שהם גם שימושיים וגם מלווים באיורים משמחים שעושים טוב על הלב. כל מוצר מתחיל את דרכו בסקיצות של עפרון על נייר. שירבוטים על גבי שירבוטים המעובדים לכדי איור, מועברים למחשב ומשם הופכים למוצרי נייר ולקבצי פרינטבלס מאויירים. סגנון האיור הייחודי של לימיק מתאפיין ברוך, מתיקות, צבעוניות נעימה ומזמינה ותשומת לב לפרטים הקטנים. בכל מוצר ומוצר מושקעת מחשבה רבה בתהליכי עיצוב המוצר והתאמתו לצרכי הלקוח תוך מעורבות והקפדה בתהליכי ההדפסה וההפקה של המוצרים.

יש הפתעות ששמורות רק לחברות

רוצה גם להנות מקבצי פרינטבל דיגיטליים להדפסה, הטבות ועידכונים? הירשמי עכשיו ותשארי מעודכנת בכל הטוב שלימיק מארגנת ללקוחותיה

יש! נרשמת בהצלחה. דברים טובים מלימיק כבר בדרך אליך